Google+

Kızıl Elma | Adnan Biricik

%postname Adnan Biricik 254x300 Kızıl Elma | Adnan Biricik

Osman Sınavın hazırladı Kızıl Elma dizisine efsane oyuncular katılmaya devam ediyor! Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz oyuncusu Adnan Biricik Kızıl Elma dizisine katıldı! Sert ve ciddi oyunculuğuyla tanınan Adnan Biricik Kızıl Elma dizisinde önemli bir role sahip.

Adnan Biricik Kimdir?

Tiyatro sevgisi ilk okul sıralarında başlamıştı. Orta okulda sürekli tiyatro oyunlarında rol alan Adnan Biricik hayatını oyuncu olarak devam ettirmeye karar verdi ve üniversite için Ankaraya taşındı. 1978 Yılında Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek kısmından menzun oldu. Üniversiteyi bitirdikten sonra tekrar istanbula taşınarak doğduğu yere geldi. Devlet tiyatrolarında bir süre rol alan Biricik keşfedilmesi uzun sürmedi. Rol aldığı film ve dizilerde mükemmel performanslar sergileyerek kendini televizyon dünyasına kanıtlamış bir oyuncu olmuştur. 2006 Yılında en iyi erkek oyuncu ödülüne layik görülüp ödülü verilmiştir. Kızıl Elma dizisine katılan Adnan Biricik Kızıl Elma dizisine cok güzel şeyler katacağından eminiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>